Dane teleadresowe


Nazwa: Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.

Adres: Radzymińska 157

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-576

Telefon: 22 618 07 86

Domena: https://planeta-budowlana.pl/
Opis firmy:


Strona planeta-budowlana.pl, należąca do internetowego marketu budowlanego, to źródło nie tylko świetnych produktów (które w dodatku często można wynajmować zamiast kupować je na własność), ale też cennych informacji. Będą one przydatne nie tylko dla osób początkujących w branży budowlanej czy remontowej, ale też chcących zwiększać swoją funkcjonalność czy wydajność w czasie pracy. Pozwala to na szybsze wykonywanie zadań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, a to przekłada się na sukces.

Na stronie można przeczytać między innymi o tym, dlaczego zacieraczka do betonu jest tak dobrym rozwiązaniem i ważnym elementem wyposażenia każdej ekipy budowlanej bądź remontowej. To dość prosty, a jednocześnie zmieniający wiele w pracy sprzęt, który jest w stanie oddać znacznie zasługi. Jeśli ktoś zdecyduje się kupić go w tym sklepie, na pewno będzie zadowolony. Firma oferuje bowiem artykuły renomowanych producentów, a jednocześnie dba, by ich ceny były przystępne dla nabywców. Klienci to doceniają.

Data dodania: 26-10-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o firmie Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!